خط چشم مایع گاش | فروشگاه زیبا سالم
عضویت خـبرنـامه

خط چشم مایع گاش

GOSH EYE LINER PEN - LIQUID
خط چشم ماژیکی گاش

خط چشم مایع گاش، دارای یک قلم استثنایی می‌باشد که کشیدن خطوط ظریف یا پهن را برای شما امکان پذیر می‌نماید. این خط چشم به سرعت خشک شده و پخش نمی شود.
خط چشم ماژیکی گاش، فاقد بو و ضد حساسیت می‌باشد. این محصول در سه رنگ متفاوت موجود است.

ویژگی‌ها:
بدون بو و رایحه
بسیار کاربردی
ضد حساسیت
قابلیت خشک شدن سریع
ایجاد خطی پهن یا نازک برای چشم


لطفا هنگام ثبت خرید کد رنگ مورد نظر خود را وارد نمایید.

قیمت :

40,000 تومان

خط چشم بر روی خط مژه‌ها در پشت چشم كشیده می‌شود تا چشم شما را بزرگ‌تر جلوه داده و در عین حال فرم و حالت نیز به آن می‌دهد. از آنجا که کشیدن خط چشم مایع نیاز به مهارت بالاتری دارد، استفاده از ترفند چسب نواری را به شما آموزش می‌دهیم تا یک خط چشم بسیار صاف و یک دست بکشید.

نحوه استفاده:
1- برای شروع، دو و نیم سانتی متر از نوار چسب را بریده و آن را روی دست خود چند بار بچسبانید، تا قدرت چسبندگی آن کم شود. با این کار دیگر به سختی به ناحیه نازک دور چشم نمی چسبد.
2- نوار چسب را از زیر گوشه خارجی خط مژه پایین پلک با زاویه ای به سوی گیجگاه بچسبانید. در غیراین صورت خط شما چهره چندان خوشایندی نخواهد داشت.
3- طرح خود را از وسط خط مژه بالای پلک شروع کنید، چرا که از آن نقطه به بعد باید خط چشم پهن تر کشیده شود. با ضربات کوتاه خط چشم، به سمت گوشه خارجی یک خط بکشید. برای این کار حتما انگشت کوچکتان را برای ثبات و کنترل بیشتر روی گونه قرار دهید.
4- از نوار چسب همانند یک خط کش صاف استفاده کنید و در طول آن خط چشم را در گوشه چشم بکشید. اگر مقداری روی نوارچسب چکه کرد نگران نباشید، چون در آخر آن را برمی دارید. در این جا خرابکاری های این چنینی مهم نیست بلکه باید تمرکز خود را روی کشیدن یک خط باریک و صاف در کنار لبه نوار چسب معطوف کنید.
5- نوار چسب را بردارید و با خوشحالی قسمت اول خط چشم صاف خود را نگاه کنید.
6- اکنون دوباره سر قلم را در وسط خط مژه بالایی قرار داده وبا ضربات کوتاه خط باریکی به سمت گوشه داخلی چشم بکشید تا خط چشم خود را کامل کنید. به محض آنکه خط به سمت گوشه داخلی رسید باید نوک قلم شما تا جایی که ممکن است به مژه ها نزدیک باشد.

نام محصول

خط چشم مایع گاش

بخش

آرایش چشم

سال ساخت

2015 میلادی

محصولات مشابه

نظرات کاربران :

برای ارسال نظر ابتدا وارد شوید
seslichat sesli site Elektronik Sigara Joyetech antalya duvar kağıdı antalya oto kiralama