رژگونه توپی گاش | فروشگاه زیبا سالم
عضویت خـبرنـامه

رژگونه توپی گاش

GOSH PRECIOUS POWDER PEARLS
رژگونه توپی گاش

رژگونه توپی گاش، به خاطر دانه های پودری، ترکیب رنگ زیبایی ایجاد می‌کند و درخشش فوق العاده ای را برای پوست صورت و بدن شما به ارمغان می‌آورد.
استفاده از این محصول گاش به شکل دانه های مروارید، بسیار آسان و ساده می‌باشد و به راحتی جای خود را بر روی پوست شما پیدا می‌کند.
پوشش این رژگونه گاش بسیار چشمگیر و قدرتمند بوده و قابل استفاده برای بدن و صورت می‌باشد.
این محصول را می توان با برس مخصوص برای ایجاد سایه روشن استفاده کرد.

ویژگی‌ها:
بدون بو و رایحه
درخشان کننده گونه‌ها
دارای دوام و ماندگاری بالا
قابلیت استفاده برای صورت و بدن
دارای دانه های پودری از ترکیب چند رنگ برای ایجاد سایه ای روشن بر روی پوست


لطفا هنگام ثبت خرید کد رنگ مورد نظر خود را وارد نمایید.

قیمت :

53,000 تومان

رژگونه می‌تواند سرخی جوانی را به صورت شما بدهد. رژگونه را نباید خیلی زیاد و یا خیلی کم زد. بهتر است رژگونه را علاوه بر گونه‌ها بر روی چانه و پیشانی زد تا صورت حالت یکنواخت پیدا کند. برای استفاده از رژگونه پودری بهتر است پودر اضافی را با تکان دادن برس گرفته و سپس بر روی گونه‌ها بزنید. رژگونه‌ها به صورت مایع کرم نیز خیلی بهترند، زیرا براحتی بر روی پوست می‌خوابند و اگر روی آن پودر غیر فشرده زده شود خیلی طبیعی جلوه می‌کند.

نحوه استفاده:
رژ گونه را باید طوری بزنید که استخوان گونه بر جسته تر دیده شود و باید بعد از کرم پودر استفاده شود. البته اگر دارای پوست روشنی هستید میتوانید رژگونه را به تنهایی استفاده کنید.
1- این نکته بسیار حائز اهمیت است، که در هنگام استفاده از رژگونه برس را خیلی پر نکنید، زیرا در این صورت گونه خیلی پر رنگ و رژگونه بر روی آن خط دار نشان داده می‌شود. برای جلوگیری از این مورد قبل از کشیدن برس بر روی گونه، اضافه آن را پوف کنید. رژگونه را به سمت بالا بگیرید و آن را به سمت بالا بکشید، درست در ابتدای استخوان گونه و خوب آن را روی پوست پخش کنید.
2- برس را به سمت بالا و به طرف بالای گوش بکشید. رژ گونه را برروی سیب‌های گونه بزنید و مقداری روی بینی، چانه و پیشانی زده تا تمام پوست صورت با هم هماهنگ شود.
3- اگر گمان کنید که رژگونه‌تان را زیاد زده‌اید میتوانید بر روی آن مقداری پنکیک بزنید تا کمرنگ‌تر شود. هنگامی که آرایشتان تمام شد و به طور کامل روی پوستتان خوابید، کنترل کنید که به اندازه کافی رژگونه داشته باشید، و اگر نیاز بود مقدار آن را زیاد کنید.

نام محصول

رژگونه توپی گاش

بخش

آرایش صورت

سال ساخت

2015 میلادی

محصولات مشابه

نظرات کاربران :

برای ارسال نظر ابتدا وارد شوید
seslichat sesli site Elektronik Sigara Joyetech antalya duvar kağıdı antalya oto kiralama