رژگونه فشرده پرِتی فلورمار | فروشگاه زیبا سالم
عضویت خـبرنـامه

رژگونه فشرده پرِتی فلورمار

FLORMAR PRETTY COMPACT BLUSH
رژگونه فشرده پرِتی فلورمار

رژگونه فشرده پرِتی فلورمار، دارای فرمولاسیونی با رنگدانه‌های ملایم می‌باشد، که باعث می‌شود ساختاری نرم و نازک داشته باشد. این محصول فلورمار پوست را به خوبی پوشش می‌دهد، حالتی صاف و یکنواخت را برای شما به ارمغان می‌آورد و دارای دوام و ماندگاری بالایی می‌باشد.
رژگونه فشرده پرِتی فلورمار، گونه‌هایی برجسته و زیبا همراه با پوستی نرم و لطیف به حالت ابریشمی را به شما هدیه می‌کند.
همچنین به سبب وجود رنگدانه‌های ریز موجود در این رژگونه، بهتر است 2 مرتبه از آن استفاده کنید تا اثر آن نمایان‌تر جلوه کند.

ویژگی‌ها:
دارای رنگ بی‌نظیر
ایجاد پوستی نرم و لطیف
دارای دوام و ماندگاری بالا
دارای بافت بسیار نرم و مخملی
برجسته کننده و درخشان کننده گونه‌ها


لطفا هنگام ثبت خرید کد رنگ مورد نظر خود را وارد نمایید.

قیمت :

14,000 تومان

رژگونه می‌تواند سرخی جوانی را به صورت شما بدهد. رژگونه را نباید خیلی زیاد و یا خیلی کم زد. بهتر است رژگونه را علاوه بر گونه‌ها بر روی چانه و پیشانی زد تا صورت حالت یکنواخت پیدا کند. برای استفاده از رژگونه پودری بهتر است پودر اضافی را با تکان دادن برس گرفته و سپس بر روی گونه‌ها بزنید. رژگونه‌ها به صورت مایع کرم نیز خیلی بهترند، زیرا براحتی بر روی پوست می‌خوابند و اگر روی آن پودر غیر فشرده زده شود خیلی طبیعی جلوه می‌کند.

نحوه استفاده:
رژ گونه را باید طوری بزنید که استخوان گونه بر جسته تر دیده شود و باید بعد از کرم پودر استفاده شود. البته اگر دارای پوست روشنی هستید میتوانید رژگونه را به تنهایی استفاده کنید.
1- این نکته بسیار حائز اهمیت است، که در هنگام استفاده از رژگونه برس را خیلی پر نکنید، زیرا در این صورت گونه خیلی پر رنگ و رژگونه بر روی آن خط دار نشان داده می‌شود. برای جلوگیری از این مورد قبل از کشیدن برس بر روی گونه، اضافه آن را پوف کنید. رژگونه را به سمت بالا بگیرید و آن را به سمت بالا بکشید، درست در ابتدای استخوان گونه و خوب آن را روی پوست پخش کنید.
2- برس را به سمت بالا و به طرف بالای گوش بکشید. رژ گونه را برروی سیب‌های گونه بزنید و مقداری روی بینی، چانه و پیشانی زده تا تمام پوست صورت با هم هماهنگ شود.
3- اگر گمان کنید که رژگونه‌تان را زیاد زده‌اید میتوانید بر روی آن مقداری پنکیک بزنید تا کمرنگ‌تر شود. هنگامی که آرایشتان تمام شد و به طور کامل روی پوستتان خوابید، کنترل کنید که به اندازه کافی رژگونه داشته باشید، و اگر نیاز بود مقدار آن را زیاد کنید.

نام محصول

رژگونه فشرده پرِتی فلورمار

بخش

آرایش صورت

سال ساخت

2015 میلادی

محصولات مشابه

نظرات کاربران :

برای ارسال نظر ابتدا وارد شوید
seslichat sesli site Elektronik Sigara Joyetech antalya duvar kağıdı antalya oto kiralama