ریمل حجم دهنده ولیوم اکسپرس کولوسال میبلین | فروشگاه زیبا سالم
عضویت خـبرنـامه

ریمل حجم دهنده ولیوم اکسپرس کولوسال میبلین

MAYBELLINE COLOSSAL VOLUME EXPRESS MASCARA 100% BLACK
ریمل حجم دهنده ولیوم اکسپرس کولوسال میبلین

ریمل کولوسال اکسپرس میبلین برای داشتن مژه‌هایی پر پشت وضخیم می‌باشد. این محصول بهترین گزینه برای خانم‌هایی است که مژه‌هایی نازک و کم پشت دارند.
ریمل کولوسال میبلین مژه‌های شما را مشکی‌تر و در عین حال ضخیم‌تر می‌کند. این ریمل به مژه‌های شما حجم و طولی معادل 9 برابر حالت عادی آنها می‌بخشد و میزان سیاهی رنگ آن بسیار زیاد می‌باشد.
این محصول میبلین برس بزرگی دارد که مژه‌ها را حجیم‌تر کرده و علاوه بر شانه کردن تک تک آن‌ها، حالتی زیبا و چشم نواز ایجاد می‌کند.
با استفاده از این ریمل هیچ‌گونه چسبندگی‌ بین مژه‌ها ایجاد نمی‌شود که این امر به طبیعی‌تر جلوه کردن مژه‌های شما کمک زیادی می‌کند.

ویژگی‌ها:
بدون ایجاد حساسیت
مانع از چسبندگی مژه‌ها
جداکننده تک تک مژه‌ها
تایید شده توسط متخصصین چشم
دارای رنگدانه‌های خالص بسیار مشکی
مانع از تجمع مواد ریمل بر روی مژه‌ها
پرپشت کننده و افزایش دهنده طول مژه‌ها تا 9 برابر
مناسب چشم‌های حساس و کسانی که از لنز استفاده می‌کنند


لطفا هنگام ثبت خرید کد رنگ مورد نظر خود را وارد نمایید.

قیمت :

36,000 تومان

مژه ها به خودی خود دارای رنگ کم رنگی هستند ، و با زدن ریمل مژه هایتان پرو پر رنگ تر جلوه می کنند. هرگز از ریمل به عنوان اولین ابزار آرایشی خود استفاده نکنید. بهتر است از ریمل در آخر آرایش استفاده شود.

نحوه استفاده:
1- اگر می خواهید ریمل تان باعث شود که مژه هایتان خیلی بلند شود و در ضمن حالت طبیعی خود را نیز حفظ کند ، ما به شما پیشنهاد می کنیم که قبل از استفاده از ریمل ، از فر مژه استفاده کنید
2- از مژه‌های بالا شروع کنید ، قلم را از انتهای داخلی به سمت لبه‌های بیرونی مژه‌ها بکشید. در حالی که این کار را می‌کنید سعی کنید با حرکات دورانی مژه‌های خود را به سمت بالا هدایت کنید. این کار باید با حوصله و دستان استوار انجام شود. در حین کار سعی کنید به پایین نگاه کنید تا نتیجه بهتری به دست بیاید. این کار را دو الی سه دفعه تکرار کنید تا مژه‌ها شکل مطلوب را به خود بگیرند.
3- اکنون برای مژه‌های پایین ، قلم ریمل را به صورت عمودی نگه دارید و از ریشه‌های داخلی به سمت لبه‌های خارجی بکشید. قلم را فشار ندهید چرا که باعث لک شدن پوست می‌شود. این کار نیاز به حوصله دارد ولی چند دقیقه تمرکز شما را از اشتباه نجات می‌دهد.
نکته:
افرادی که دارای مژه های کوتاهی هستند بهتر است از ریمل های بلند کننده مژه استفاده کنند
افرادی که دارای مژه های ضعیفی هستند ، بهتر است از ریمل های استفاده کنند که دارای مژه خورده هستند
افرادی که دارای مژه های کم رنگی هستند بهتر است از ریمل های حجم دهنده استفاده کنند.
برای اینکه ریملی که استفاده می کنید تا چند ساعت در روز ماندگاری داشته باشد بهتر است از ریمل های ضد آب استفاده کنید و این ریمل ها بخصوص در تابستان خیلی موثر هستند
برخی ریمل‌ها ۲ در ۱ تا ۳ در ۱ هستند یعنی چند ویژگی را با هم دارند. شما می‌توانید با توجه به نوع مژه خود و نوع ترکیبی ریمل از آنها استفاده کنید.

اگر مژه‌های پرپشتی دارید…
هدف شما از ریمل زدن مرتب کردن مژه‌هاست. از ریمل مایع استفاده کنید تا بدون این که به مژه‌های شما حجم دهد. آن را مرتب کند. سر برس ریمل شما نباید نازک باشد. از برس درشتی استفاده کنید که موهای نازکی دارد و لابه‌لای تمام مژه‌ها نفوذ می‌کند.
تکنیک :
برای زیباتر شدن مژه‌ها بهتر است قبل از ریمل زدن کمی به مژه‌ها پودر بزنید. بعد یک بار از وسط مژه‌ها به سمت بالا و یک بار از ریشه به سمت بالا به حالت زیگزاگ برس ریمل را به مژه بکشید. در نهایت یک مرتبه به صورت صاف از ریشه به سمت خارج مژه را برس بزنید.
نکته :
در پایان به کمک نوک باریک برس ریمل مژه‌ها را جدا جدا ریمل بزنید تا حد ممکن پرپشت شود.

نام محصول

ریمل حجم دهنده ولیوم اکسپرس کولوسال میبلین

بخش

آرایش چشم

سال ساخت

2015 میلادی

محصولات مشابه

نظرات کاربران :

برای ارسال نظر ابتدا وارد شوید
seslichat sesli site Elektronik Sigara Joyetech antalya duvar kağıdı antalya oto kiralama