سایه چشم چهارتایی گاش | فروشگاه زیبا سالم
عضویت خـبرنـامه

سایه چشم چهارتایی گاش

GOSH QUATTRO EYE SHADOW
سایه چشم چهار رنگ گاش

سایه چشم چهارتایی گاش، دارای یک ترکیب و چینش رنگ بسیار هماهنگ و ماهرانه است، و این امکان را فراهم می‌سازد که شما به ترکیب رنگ دلخواه خود دست یابید.
این محصول ترکیبی از چهار رنگ منحصر به فرد و متناسب باهم است، که به چشم‌های شما جلوه خاصی می‌بخشد.
سایه چشم چهار رنگ گاش، بسیار با دوام و فاقد مواد معطر است و با بافت بسیار نرم و سبک خود، به خوبی بر روی پلک‌ها می‌نشیند. پس از استفاده از این سایه، شما احساس سنگینی روی پلک خود نخواهید کرد.

ویژگی‌ها:
بدون بو و رایحه
دارای دوام و ماندگاری بالا
دارای بافت بسیار نرم و سبک
ایجاد رنگ مناسب برای چشم
دارای رنگبندی متنوع و متناسب با همه سلیقه‌ها


لطفا هنگام ثبت خرید کد رنگ مورد نظر خود را وارد نمایید.

قیمت :

50,000 تومان

یکی بهترین راه‌های زیبا ساختن چشم‌ها، دانستن فوت و فن سایه زدن است. چشم‌های شما اولین عضو صورت شماست که در وهلۀ اول به چشم می‌آید. بنابراین دانستن روش سایه زدن صحیح، کلید درخشیدن در نظر اول است.

نحوه استفاده:
قبل از شروع سایه زدن ابتدا تمام ناحیه دور تا دور چشم را با کرم پودر مخصوص چشم بپوشانید. از قسمت رویش مژه های بالایی شروع و تا ابرو ادامه دهید. با ملایمت و با سر انگشت، کرم پودر را روی پوست بمالید تا خشک شود.
1- با برس سایز بزرگ، رنگ پایه و روشن سایه را روی تمام پلک پخش کنید، آن را با ملایمت در ناحیه مژه ها تا گوشه ابرو بکشید.
2- با برس سایز متوسط، رنگ اصلی سایه را انتخاب کرده و از گوشه چشم تمام حفره پلک را تا گوشه خارجی پر کنید. این نکته را بدانید که باید به گوشه داخلی کشیده نشود.
3- سایه تیره را که رنگ اصلی می‌باشد، در ابتدا خط حفره چشم را با ملایمت بکشید، مجددا آن را از گوشه داخلی به سمت گوشه خارجی هدایت کنید. (برای تاثیر بیشتر و نمایان‌تر به طوری که خط کشیده شده در امتداد حفره چشم دیده نشود و ملایم‌تر و طبیعی‌تر به نظر برسد، برس بزرگ یا پنبه ملایم را روی آن بکشید تا خوب پخش شود.)
4- با برس کوچک، رنگ تیره‌تر را از محل رویش مژه‌های پایین بکشید، البته آن را از نیمه چشم شروع کرده و تا انتهای قسمت خارجی چشم ادامه دهید.
5- رنگی که بر روی برس کوچک سایه که از قبل مانده را روی پشت دست‌تان بکشید و کاملا آن را پاک کنید، بعد آن را اغشته به سایه روشن‌تر و صدفی‌تر کرده و دقیقا آن را زیر ابرو بکشید. مراقب باشید که به رنگ داخل ابروهایتان کشیده نشود.

نام محصول

سایه چشم چهارتایی گاش

بخش

آرایش چشم

سال ساخت

2015 میلادی

محصولات مشابه

نظرات کاربران :

برای ارسال نظر ابتدا وارد شوید
seslichat sesli site Elektronik Sigara Joyetech antalya duvar kağıdı antalya oto kiralama