مداد ابرو ضدآب بی‌ یو | فروشگاه زیبا سالم
عضویت خـبرنـامه

مداد ابرو ضدآب بی‌ یو

BEYU EYEBROW LINER WATERPROOF
مداد ابرو ضدآب بی‌یو (بیو)

مداد ابرو ضدآب بی‌یو، ضدآب و مقاوم در برابر تعریق می‌باشد.
این محصول دارای دوام و ماندگاری بالا، تا بیش از 10 ساعت و حاوی رنگدانه‌هایی منحصر بفرد برای پر کردن جاهای خالی ابرو می‌باشد.
بافت نرم این مداد، استفاده از آن را آسان ساخته و جلوه‌ای طبیعی به ابروهای شما می‌دهد.

ویژگی ها:
ضدآب
دارای بافت نرم
پر کننده جاهای خالی ابرو
ماندگاری تا بیش از 10 ساعت


لطفا هنگام ثبت خرید کد رنگ مورد نظر خود را وارد نمایید.

قیمت :

30,000 تومان

همه ما با ابروهای کمانی و بی نقص متولد نمی‌شویم !! اما امروزه با وجود لوازم آرایشی جدید میتوانیم صاحب ابروهای زیبا و موقت شویم. یکی از این لوازم ارایشی مداد ابرو می‌باشد اما شما باید در هنگام کشیدن مداد ابرو به چند نکته طلایی دقت فرمایید.

نحوه استفاده:
1- هنگام پرکردن ابروها با مداد، ضربه‌های سریع و سطحی بزنید تا خط‌هایی مانند موهای کوچک خود در ابرو ایجاد شود. هیچگاه سعی نکنید با کشیدن مداد در کل ابرو خط‌های پهن و پیوسته ایجاد کنید.
2- مداد ابرو هم مانند مداد چشم و مداد لب است. اما ما این بار خط‌های محو تری می‌خواهیم. برای جلوگیری از واضح به نظر رسیدن خطوط، از یک قلم مو یا شانه‌ی کوچک مخصوص ابرو، برای محو و پخش کردن اثر مداد استفاده کنید (بعضی از مدادهای ابرو در طرف دیگر خود شانه ی کوچکی هم دارند). ابروها را به سمت پایین شانه کنید تا خطوط مداد در تمام سطح ابرو یکسان پخش شود. هم چنین می‌توانید برای اینکار از پدهای مخصوص سایه‌های آرایشی و یا گوش پاک کن هم استفاده کنید.
3- از مداد نوک تیز استفاده نکنید
4- شاید تضاد بین موهای روشن و ابروهای تیره زیبا به نظر برسد، اما تیره کردن بیش از حد ابروها ممکن است سنتان را بالاتر نشان بدهد! به منظور ایجاد تناسب و برجسته تر کردن رنگ چشم‌هایتان (به ویژه چشم‌های قهوه‌ای) مداد ابرویی انتخاب کنید که دو درجه از رنگ موهایتان روشن تر باشد.

نام محصول

مداد ابرو ضدآب بی‌ یو

بخش

آرایش چشم

سال ساخت

2015 میلادی

محصولات مشابه

نظرات کاربران :

برای ارسال نظر ابتدا وارد شوید
seslichat sesli site Elektronik Sigara Joyetech antalya duvar kağıdı antalya oto kiralama