مداد ابرو ماژیکی آرتیست بی‌ یو | فروشگاه زیبا سالم
عضویت خـبرنـامه

مداد ابرو ماژیکی آرتیست بی‌ یو

BEYU LIQUID EYEBROW ARTIST
مداد ابرو ماژیکی آرتیست بی‌یو (بیو)

مداد ابرو ماژیکی آرتیست بی‌ یو، با بافت مایع و نیمه شفاف، به همراه نوک نمدی ودقیق خود، رنگی ملایم و طبیعی را برای شما به ارمغان می‌آورد، همچنین در صورت تمایل می‌توانید با چند بار استفاده، رنگ آن را برجسته‌تر کنید.
این مداد ابرو، کاربردی آسان دارد و بدون پخش شدن روی پوست، سریع خشک می‌شود، به طوری که شما احساس خشک شدن پوست یا چسبیدن ابروها را پیدا نمی‌کنید.

ویژگی‌ها:
رنگی ملایم و طبیعی
بدون پخش شدن رو پوست
با قابلیت خشک شدن سریع
مداد ابرو مایع و نیمه شفاف با نوک نمدی و دقیق
محصولی با کاربرد آسان برای پر کردن نقاط خالی ابرو با دقت بالا
کاربرد آسان محصول بدون احساس خشک شدن پوست یا چسبندگی ابروها


لطفا هنگام ثبت خرید کد رنگ مورد نظر خود را وارد نمایید.

قیمت :

29,500 تومان

همه ما با ابروهای کمانی و بی نقص متولد نمی‌شویم!! اما امروزه با وجود لوازم آرایشی جدید می‌توانیم صاحب ابروهای زیبا و موقت شویم. یکی از این لوازم آرایشی، مداد ابرو می‌باشد. اما شما باید در هنگام کشیدن مداد ابرو به چند نکته طلایی دقت فرمایید.

نحوه استفاده:
1- هنگام پرکردن ابروها با مداد، ضربه‌های سریع و سطحی بزنید تا خط‌‌هایی مانند موهای کوچک خود در ابرو ایجاد شود. هیچگاه سعی نکنید با کشیدن مداد در کل ابرو خط‌های پهن و پیوسته ایجاد کنید.
2- مداد ابرو هم مانند مداد چشم و مداد لب است. اما ما این بار خط‌های محو تری می‌خواهیم. برای جلوگیری از واضح به نظر رسیدن خطوط، از یک قلم مو یا شانه‌ی کوچک مخصوص ابرو، برای محو و پخش کردن اثر مداد استفاده کنید (بعضی از مدادهای ابرو در طرف دیگر خود شانه ی کوچکی هم دارند). ابروها را به سمت پایین شانه کنید تا خطوط مداد در تمام سطح ابرو یکسان پخش شود. هم چنین می‌توانید برای اینکار از پدهای مخصوص سایه‌های آرایشی و یا گوش پاک کن هم استفاده کنید.
3- از مداد نوک تیز استفاده نکنید.
4- شاید تضاد بین موهای روشن و ابروهای تیره زیبا به نظر برسد، اما تیره کردن بیش از حد ابروها ممکن است سنتان را بالاتر نشان بدهد! به منظور ایجاد تناسب و برجسته تر کردن رنگ چشم‌هایتان (به ویژه چشم‌های قهوه‌ای) مداد ابرویی انتخاب کنید که دو درجه از رنگ موهایتان روشن تر باشد.

نام محصول

مداد ابرو ماژیکی آرتیست بی‌ یو

بخش

آرایش چشم

سال ساخت

2015 میلادی

محصولات مشابه

نظرات کاربران :

برای ارسال نظر ابتدا وارد شوید
seslichat sesli site Elektronik Sigara Joyetech antalya duvar kağıdı antalya oto kiralama