پالت سایه چشم 5 رنگ فلورمار | فروشگاه زیبا سالم
عضویت خـبرنـامه

پالت سایه چشم 5 رنگ فلورمار

FLORMAR COLOR PALETTE EYE SHADOW
سایه چشم 5 رنگ فلورمار

پالت سایه چشم 5 رنگ فلورمار، دارای ساختاری نرم و سبک است که ضمن مقاومت در برابر خشکی و پوسته شدن، جلوه زیبایی به چشمان شما می‌بخشد.
با ترکیب رنگ‌های این پالت بی‌نظیر فلورمار، بینهایت رنگ از جنس مخمل نرم بسازید.
این ست سایه 5 تایی، با استفاده از 5 رنگ مختلف خود برای آرایش چشم، امکانات متفاوتی ایجاد می‌کند و با بافت مخملی خود، اعمال سایه را بسیار راحت و آسان می‌کند.

ویژگی‌ها:
برس دوطرفه اسفنجی
ترکیب بندی کاملا حرفه‌ای رنگ‌ها
قابل استفاده با برس اسفنجی یا موئی
دارای رنگبندی بی‌نظیر و متنوع برای همه سلیقه‌ها


لطفا هنگام ثبت خرید کد رنگ مورد نظر خود را وارد نمایید.

قیمت :

24,000 تومان

یکی بهترین راه‌های زیبا ساختن چشم‌ها، دانستن فوت و فن سایه زدن است. چشم‌های شما اولین عضو صورت شماست که در وهلۀ اول به چشم می‌آید. بنابراین دانستن روش سایه زدن صحیح، کلید درخشیدن در نظر اول است.

نحوه استفاده:
قبل از شروع سایه زدن ابتدا تمام ناحیه دور تا دور چشم را با کرم پودر مخصوص چشم بپوشانید. از قسمت رویش مژه های بالایی شروع و تا ابرو ادامه دهید. با ملایمت و با سر انگشت، کرم پودر را روی پوست بمالید تا خشک شود.
1- با برس سایز بزرگ، رنگ پایه و روشن سایه را روی تمام پلک پخش کنید، آن را با ملایمت در ناحیه مژه ها تا گوشه ابرو بکشید.
2- با برس سایز متوسط، رنگ اصلی سایه را انتخاب کرده و از گوشه چشم تمام حفره پلک را تا گوشه خارجی پر کنید. این نکته را بدانید که باید به گوشه داخلی کشیده نشود.
3- سایه تیره را که رنگ اصلی می‌باشد، در ابتدا خط حفره چشم را با ملایمت بکشید، مجددا آن را از گوشه داخلی به سمت گوشه خارجی هدایت کنید. (برای تاثیر بیشتر و نمایان‌تر به طوری که خط کشیده شده در امتداد حفره چشم دیده نشود و ملایم‌تر و طبیعی‌تر به نظر برسد، برس بزرگ یا پنبه ملایم را روی آن بکشید تا خوب پخش شود.)
4- با برس کوچک، رنگ تیره‌تر را از محل رویش مژه‌های پایین بکشید، البته آن را از نیمه چشم شروع کرده و تا انتهای قسمت خارجی چشم ادامه دهید.
5- رنگی که بر روی برس کوچک سایه که از قبل مانده را روی پشت دست‌تان بکشید و کاملا آن را پاک کنید، بعد آن را اغشته به سایه روشن‌تر و صدفی‌تر کرده و دقیقا آن را زیر ابرو بکشید. مراقب باشید که به رنگ داخل ابروهایتان کشیده نشود.

نام محصول

پالت سایه چشم 5 رنگ فلورمار

بخش

آرایش چشم

سال ساخت

2015 میلادی

محصولات مشابه

نظرات کاربران :

برای ارسال نظر ابتدا وارد شوید
seslichat sesli site Elektronik Sigara Joyetech antalya duvar kağıdı antalya oto kiralama