کرم پودر پمپی پوشش دهنده فلورمار | فروشگاه زیبا سالم
عضویت خـبرنـامه

کرم پودر پمپی پوشش دهنده فلورمار

FLORMAR PERFECT COVERAGE FOUNDATION
کرم پودر پمپی 12 ساعته فلورمار

کرم پودر پمپی پوشش دهنده فلورمار، دارای بافتی نرم و غنی شده می‌باشد و تازگی و طراوت اولیه خود را تا 12 ساعت حفظ می‌کند.
این محصول فلورمار، عیوب و نواقص پوست را به خوبی پوشش می‌دهد، به طوری که پوست شما کاملا صاف و سلامت نمایش داده می‌شود.
کرم پودر پمپی 12 ساعته فلورمار، با قابلیت نرم کنندگی بالا و فرمول غنی خود، برای انواع پوستهای خشک، ترکیبی و خشک، نرمال و سالخورده مناسب می‌باشد و با SPF8 سبب احیا و افزایش طراوت پوست می‌گردد.

ویژگی‌ها:
تغذیه کننده پوست
مناسب برای انواع پوست
دارای قدرت نرم کنندگی بالا
پوشش دهی کامل و یکنواخت
افزایش دهنده طراوت و تازگی پوست


لطفا هنگام ثبت خرید کد رنگ مورد نظر خود را وارد نمایید.

قیمت :

38,000 تومان

کرم پودر مایع محصول مناسب و آسانی برای استفاده پوست های خشک میباشد. اگر چه بعضی از مردم استفاده ازآن را سخت می دانند این نکته حائز اهمییت است که بدانید اسفنج را نباید خیلی آغشته به کرم پودر مایع کرد زیرا در این صورت هنگامی که روی صورت کشیده میشود خیلی خط دار و غیر طبیعی می گردد و درست کردن آن بسیار مشکل است در پایان همیشه از پودر شفاف کننده استفاده کنید که دوام و ماندگاری کرم پودر را بیشتر کند.

نحوه استفاده :
1- موهایتان را با تل یا روسری کاملا به عقب جمع کنید صورت و گردن را کاملا تمییز کرده و سپس مرطوب کننده را بزنید 5 دقیقه صبر کنید تا مرطوب کننده کاملا جذب پوست شود
2- مقداری از کرم پودر را داخل سر شیشه ریخته و اسفنج را آغشته به آن کنید ابتدا آن را باید با ملایمت بر روی نواحی وسیعتر(گونه ها پیشانی قسمت T شکل صورت) بمالید و سعی کنید رنگی را انتخاب کنید که نزدیک و هماهنگ با زمینه پوستتان باشد به طوری که طبیعی دیده شود سپس بر روی فک و بقیه صورت بزنید یادتان نرود که گردن را هم باید کرم پودر زد و از همه مهمتر روی قسمت رویش موها دقت کنید که اغشته به کرم پودر نشود.
3- دور چشم و اطراف بینی را کنترل کنید که تمام صورت با کرم پودر پوشانده شده باشد زیرا در غیر این صورت اگر جایی خوب کرم پودر نخورده بود و باقی مانده باشد غیر طبیعی و مصنوعی دیده میشود.
4- اگر جای لک و یا علامتی بر روی پوست صورتتان هنوز باقی مانده باشد میتوانید آن را با کانسیلر بپوشانید و سپس روی آن را کرم پودر بزنید.
5- با برس تمام صورت را پودر شفاف کننده بزنید البته پودری را انتخاب کنید که نزدیک به رنگ زمینه ی پوست باشد و برای تاثیر مات کنندگی بیشتر، برسی را که آغشته به پودر کردید ابتدا پوف کنید و سپس روی تمام صورت بکشید.

نحوه استفاده از ترکیب کرم پودر ها:
به شما آموزش می دهیم که برای زیباتر شدن چگونه از ترکیب کرم پودرها استفاده کنید.
اگر اهل آرایش کردن هستید، ضروری است کرم پودر ها را با هم ترکیب کنید تا به زیبایی طبیعی صورتتان بیفزایید. آندرو چهره پرداز معروف می گوید: ” بیشترین اشتباهی که خانم ها می کنند این است که صورتشان را فقط با یک تن رنگ آرایش می کنند.”
مهم است که دو یا سه رنگ برای ترکیب کردن داشته باشید تا بتوانید چهره ای بی نقص و طبیعی ایجاد کنید. برای شروع باید کانسیلر را زیر چشم هایتان بمالید. آندرو می گوید:” کانسیلر باید دو درجه از پوست شما روشن تر باشد. کانسیلرهای زرد در مقایسه با رنگ بژ برای پوست های تیره مناسب تر است که روی پوست خانم ها به رنگ آبی خاکستری گرایش پیدا می کند.”
سپس در مرکز صورتتان از کرم پودر روشن تری استفاده کنید، روی گونه ها ، وسط پیشانی،بینی و چانه.
برای ایجاد لایه ای یکنواخت از اسفنج استفاده کنید. یا اگر از برس کرم پودر استفاده می کنید به حالت جارو کشیدن آن را به کار بگیرید تا پودر را پخش کند و سطح خوش ترکیبی به جا بگذارد.
در ناحیه چانه و پیشانی و گونه ها ، رنگ تیره تری استفاده کنید که شبیه به رنگ پوست در این ناحیه ها باشد. آندرو می گوید:” برای جلوگیری از داشتن ظاهری خاکستری رنگ در پیشانی یا چانه، رنگ تیره تر کرم پودر را ازقسمتی که مو می رویید تا زیر گونه ها و در امتداد چانه به کار ببرید.
خطوط بین رنگها را به آرامی محو کنید و مطمئن شوید که خط مشخصی بین دور نگ وجود نداشته باشد.

نام محصول

کرم پودر پمپی پوشش دهنده فلورمار

بخش

آرایش صورت

سال ساخت

2015 میلادی

محصولات مشابه

نظرات کاربران :

برای ارسال نظر ابتدا وارد شوید
seslichat sesli site Elektronik Sigara Joyetech antalya duvar kağıdı antalya oto kiralama