به مرکز پرسش و پاسخ زیباسالم خوش آمدید.
این بخش برای پرسش و پاسخ پیرامون تمامی موضوعات مربوط به زیبایی و سلامت بانوان ایجاد شده و تمامی کاربران عزیز زیباسالم و حتی کاربران مهمان می‌توانند سوالاتی که در ذهن دارند را بپرسند و پاسخ خود را از کارشناسان زیباسالم و دیگر کاربران دریافت کنند.
لازم به ذکر است که پنل کاربری این انجمن از پنل کاربری سایت مجزا می‌باشد. پس لازم است اینجا هم مجددا ثبت نام نمایید.

مرکزی برای لیزر موهای زائد میشناسید؟

4 پاسخ

0 امتیاز
من دستگاه لیزر خونگی تریا رو بعد از کلی تحقیق خریدم و خیلی هم راضیم چون تنها دستگاه لیزر خونگی هستش که دایود هست و مثل لیزر هایی هست که داخل کلینیک ها هست من 5 بار از این دستگاه استفاده کردم و تقریبا موهام از بین رفتن و پوستم خیلی نرم شده واقعا راضیم ,من اگر میخواستم تو یه مرکز لیزر کل بدنم رو لیزر دایود کنم حدودا 12 میلیون هزینه اش بود
پاسخ داده شده بهمن 10, 1394 بوسیله ی hivajoon (120 امتیاز)
0 امتیاز
یه کلینیکی هست که من  تازه دوباره رفتم واسه لیزر.بعد از دفعه اول 70 تا 80 درصد موها دیگه در نیومد.در حالی که چند سال قبل 4 جلسه رفتم.ولی اصلا راضی نبودم.خانومی که کار میکنه هم خیلی با دقت و حوصله انجام میده.سرسری کار نمیکنه

این شمارشه که ازش وقت میگیرم   09353941836
پاسخ داده شده بهمن 24, 1394 بوسیله ی nazil88 (120 امتیاز)
0 امتیاز

پالس‌های لیزر فقط در کسر یک ثانیه باعث از بین رفتن موهای زائد می‌شوند و امکان رفع موهای زائد در نواحی کوچک صورت همچون بالای لب با استفاده از این روش در کمتر از یک دقیقه وجود دارد. علاوه بر این، پس از چند جلسه درمان، بیمار با یک پوست صاف دائمی روبرو می‌شود که دیگر نیازی به پرداخت هزینه‌ لیزر مو اضافی برای نگهداری این وضعیت مطلوب وجود نخواهد داشت. برای اطلاع دقیق از قیمت لیزر موهای زائد می‌توانید با پزشک مشورت نمایید.

http://iranskincenter.com/لیزر-موهای-زائد/

پاسخ داده شده بهمن 25 بوسیله ی iranskincenter (140 امتیاز)
0 امتیاز

کرم بی حس کننده موضعی به کاهش درد در روش لیزر موهای زاید، کمک زیادی خواهد نمود. بسیاری از کرم های بیحس کننده باید حدود 20 تا 40 دقیقه قبل از لیزر استفاده شوند اما زمان اثر در کرم های مختلف با هم فرق دارد. برای کاهش درد در روش لیزر موهای زاید گذاشتن یخ 5 تا 10 دقیقه قبل از درمان با لیزر می تواند به کاهش درد کمک کند. در نهایت می توانید دستگاه لیزری با سیستم خنک کننده هوای سرد انتخاب کنید.

پاسخ داده شده بهمن 26 بوسیله ی iranskincenter (140 امتیاز)
...