به مرکز پرسش و پاسخ زیباسالم خوش آمدید.
این بخش برای پرسش و پاسخ پیرامون تمامی موضوعات مربوط به زیبایی و سلامت بانوان ایجاد شده و تمامی کاربران عزیز زیباسالم و حتی کاربران مهمان می‌توانند سوالاتی که در ذهن دارند را بپرسند و پاسخ خود را از کارشناسان زیباسالم و دیگر کاربران دریافت کنند.
لازم به ذکر است که پنل کاربری این انجمن از پنل کاربری سایت مجزا می‌باشد. پس لازم است اینجا هم مجددا ثبت نام نمایید.

با خرید فرش ضد حساسیت به نگرانی*های خود پایان دهید

0 امتیاز

طبعا کفپوشی که در خانه از آن استفاده می کنیم بسیار مهم است. ممکن است ما در خانه خود کودک خردسالی داشته باشیم که مشغول سپری کردن دوران کودکی و شیطنت و بازی های کودکانه در فضای خانه باشد یا سالمندی در منزل داشته باشد که با ما زندگی می کند. پس اینکه چه فرش با چه جنسی میخریم و چه کیفیتی دارد، در سلامت پوست و جسم ما بسیار تاثیر گذار و مهم است که بهترین کار در این موقعیت این است که فرش 4 متری ضد حساسیت بخریم. به همین دلیل فرش ها علاوه بر تامین زیبایی باید به نوعی ضامن سلامتی ما هم باشند پس بهتر است کفپوشی ایمن و زیبا برای خود و اعضای خانواده تهیه کنیم. البته فراموش نشود که آلودگی به غیر از اینکه در محیط بیرون وجود دارد، در داخل خانه هم می تواند وجود داشته باشد.

در هنگام خرید فرش ماشینی مواظب سلامتی خود باشید

اگر از فرش دستباف استفاده می کنید هیچ نگرانی نخواهید داشت چرا که این فرش ها از الیاف طبیعی بافته شده اند که به هیچ عنوان حساسیت و آلرژی نخواهند داشت. اما قضیه فرش ماشینی یک مقدار فرق می کند ممکن است این فرش ها به سبب اینکه بعضی تولیدکنندگان از نخ های نامرغوب در بافت آنها استفاده می کنند دردسر ساز شده و باعث بروز حساسیت در گلو، چشم و یا پوست گردند. اگر این مشکل برای شما هم به وجود آمده است و فرش ضد حساسیت یا با الیاف مرغوب نخریده اید نگران نباشید چرا که قابل حل شدن است. تغییراتی که در چند سال اخیر در زمینه تولید فرش ماشینی صورت گرفت باعث شد فرش هایی تولید شوند و به بازار عرضه گردند که کاملا متفاوت با فرش های قبلی بود. فرش ضد حساسیت ماشینی این مشکلات را کاملا رفع و رجوع کرد که در ادامه بیشتر راجع به این فرش ها صحبت میکنم تا بتوانیم شناخت کلی نسبت به آن ها پیدا کنیم.

فرش ضدحساسیت چه فرشی است؟

آشنایی شما با این فرش ها چقدر است؟ آیا می دانید چه ویژگی ها و خصوصیاتی دارند؟ خود من هم تازه با این نوع فرش ها آشنا شدم. چند وقت پیش که به دنبال خرید فرشی برای پذیرایی بودم با یک فروشگاه اینترنتی فرش آشنا شدم که مزایای زیادی در مورد این فرش ها گفته بود، در واقع فرش ضد حساسیت الیاف و مواد مرغوبی را در بافت خود جای داده است. یکی از این فرش ها به نام فرش اکریلیک یا فرش درجه یک معروف است و فرش اکریلیک یکی از قالی هایی است که سطح حساسیت و آلرژی را کاهش داده و زیبایی بسیاری دارد.

اما بهتر است بعد از خرید این فرش ها، یک سری اصول را هم رعایت کنیم تا این حساسیت ها کمتر شود، مثلا اینکه در تمیز کردن فرش ها باید دقت زیادی داشته باشیم و در بازه های زمانی معینی آن را نظافت کرده و همچنین به قالیشویی بسپاریم.       

سوال شده بهمن 15 در دنیای مد بوسیله ی siminafz (140 امتیاز)

لطفا وارد شده یا عضو شوید تا بتوانید سوال بپرسید

...