شبکه اجتماعی زیباسالم - راهنمای ثبت سالن در زیباسالم

جستجو در دایرکتوری سالن ها

راهنمای ثبت سالن در زیباسالم

 

توجه داشته باشید که برای ثبت سالن در سایت زیبا سالم، ثبت نام الزامی می باشد.

جهت آشنایی با نحوه ثبت نام در سایت زیباسالم، اینجا کلیک کنید و  برای آشنایی با نحوه پرداخت اینترنتی از طریق درگاه امن اینترنتی بانک ملت، اینجا کلیک کنید.

پس از ثبت نام و ورود به سایت، نوار منوی بالای سایت برای کاربرانی که از طریق لبتاب وارد سایت شده اند، به صورت زیر تغییر می‌کند:

 

 

 

کاربرانی که از طریق موبایل وارد شده‌اند هم دقیقا همین مراحل را باید انجام دهند، با این تفاوت که به دلیل ریسپانسیو (واکنشگر) بودن سایت زیباسالم، نمای ظاهری سایت برای آنها متفاوت خواهد بود و منوهای سایت درون گزینه هایی قرار داده شده است که با کلیک بر روی هر کدام آنها، آن منوی سایت باز می‌شود، به عنوان مثال وقتی روی آیکن منو بالای سایت کلیک می‌کنند، می‌توانند محتویات این منو را مانند تصویر زیر ببینند:

 

 

پس از ثبت نام و ورود به سایت، روی گزینه درخواست ثبت سالن در منوی اصلی بالا کلیک کنید.

همانطور که در شکل زیر می بینید، در اولین مرحله شما باید مشخصات سالن خود را از نظر استان، شهر، منطقه ، ناحیه و نوع خدماتی که سالن شما ارائه می دهد، مشخص کنید. در پر کردن تمامی فیلدها دقت کنید، چون در صورت تکمیل نشدن همه قسمت‌ها، سالن شما تایید و نمایش داده نمی‌شود. 

ثبت سالن

 

پس از تکمیل این قسمت، روی دکمه ثبت و شروع مرحله دوم کلیک کنید.

در مرحله دوم همانطور که در تصویر زیر می بینید، شما باید اطلاعات اصلی سالن خود را وارد کنید. پر کردن همه قسمت ها الزامیست.

در قسمت نام سالن، اسم سالن خود را به طور کامل وارد کنید. به عنوان مثال: سالن زیبایی آریسا

در قسمت تخفیف، میزان تخفیفی که برای کلیه خدمات خود برای کاربرانی که از طریق سایت زیباسالم به شما مراجعه می کنند را مشخص کنید. به عنوان مثال: 10 درصد تخفیف کلیه خدمات

در قسمت توضیحات، سالن خود را حداکثر در 2 تا 3 جمله توصیف کنید. این توضیحات در نتایج جستجو و به طور مختصر کنار عکس سالن شما نمایش داده می شود.

در قسمت برند های مورد استفاده، برندهایی که در سالن خود استفاده می کنید را بنویسید و با خط فاصله از هم جدا کنید. به عنوان مثال: میلانی – دوسه – اورئال

در صورتی که کسی معرف شما به این سایت می باشد، کد مخصوص آن معرف را وارد کنید، در غیر این صورت آن قسمت را پر نکنید.

ساعات کاری خود را نیز مانند نمونه بنویسید. برای مثال: از 8 تا 18

در قسمت سطح قیمت یکی از 3 گزینه را برای سالن خود انتخاب کنید.

در قسمت خدمات ، هر کدام از خدماتی که در سالن خود ارائه می کنید را انتخاب کنید و تیک بزنید.

در قسمت امکانات، هر کدام از امکاناتی که در سالن خود دارید را انتخاب کنید.

در قسمت روزهای کاری، روزهایی که سالن شما به مردم خدمات ارائه می کند را انتخاب کنید.

در قسمت شماره تماس، شماره های خود را نوشته و با خط تیره از هم جدا کنید.

آدرس سالن خود را نیز به طور دقیق بنویسید و با خط ویرگول یا خط تیره از هم جدا کنید.

در قسمت توضیحات تکمیلی نیز به معرفی کامل خود، سالن، رزومه های کاری، گواهینامه ها و ... بپردازید.

سپس روی گزینه ثبت و شروع مرحله سوم کلیک کنید.

 

در مرحله سوم تصاویر مربوط به سالن خود را انتخاب کنید. دقت کنید که حتما همه عکس ها در یک سایز باشند تا جلوه و نمایش خوبی داشته باشند. اولین عکس انتخابی شما عکس پروفایل سالن شما خواهد بود. پس در انتخاب اولین عکس دقت کنید.

 

سپس روی گزینه ثبت و شروع مرحله چهارم کلیک کنید.

در مرحله چهارم همانطور که در شکل زیر می بینید، باید موقعیت مکانی سالن خود را روی نقشه به طور دقیق مشخص کنید.

 

سپس روی گزینه ثبت و شروع مرحله پنجم کلیک کنید.

در مرحله پنجم همانطور که در شکل زیر می بینید، باید شماره تماس، ایمیل و آدرس خود را جهت ارائه پیش فاکتور وارد کنید. سپس روی دکمه ثبت اطلاعات کلیک کنید.

 

در آخرین مرحله همانطور که در شکل زیر می بینید، پیش فاکتور سفارش شما جهت تکمیل فرآیند سفارش، نمایش داده می شود. در این قسمت روی دکمه تکمیل فرآیند کلیک کنید و به درگاه پرداخت اینترنتی هدایت شوید.جهت مطالعه راهنمای پرداخت اینترنتی اینجا کلیک کنید.

 

همانطور که در تصویر زیر می‌بینید، با ورود به درگاه امن پرداخت اینترنتی بانک ملت و پس از وارد کردن اطلاعات مربوط به کارت بانکی خود، پرداخت شما انجام خواهد شد و پس از پرداخت هزینه مربوطه، به سایت زیباسالم ارجاع داده می‌شوید. برای آشنایی با نحوه پرداخت اینترنتی از طریق درگاه امن اینترنتی بانک ملت، اینجا کلیک کنید.

 

پس از پرداخت موفقیت آمیز و دریافت کد رسید پرداخت اینترنتی، آن را ذخیره نمایید.

بعد از ثبت سفارش شما، کارشناسان ما برای انجام هماهنگی بیشتر با شما تماس می‌گیرند. شما می‌توانید با ورود به صفحه کاربری خود، و کلیک روی گزینه سالن‌های ثبت شده من، سالن خود را ویرایش کنید.

پس از پرداخت اینترنتی و تایید پروفایل شما از طرف تیم پشتیبانی زیباسالم، پروفایل سالن شما در دایرکتوری زیباسالم و در آمار جستجو به نمایش در خواهد آمد.

در صورت داشتن هر گونه سوال می توانید از طریق گزینه های تماس با ما، با ما در ارتباط باشید.

 

seslichat sesli site Elektronik Sigara Joyetech antalya duvar kağıdı antalya oto kiralama