شبکه اجتماعی زیباسالم - شرایط و قوانین سایت زیباسالم

جستجو در دایرکتوری سالن ها

شرایط و قوانین سایت زیباسالم


(توجه فرمایید که اقدام به عضویت و استفاده از امکانات این سایت به منزله مطالعه و پذیرش قوانین ومقررات حاکم بر آن می باشد)

 

شرایط و ضوابط :

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های زیباسالم منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های زیباسالم تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می‌شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.


ماده 1 : افراد برای عضویت در سایت و خرید از آن باید در هنگام خرید یا در حالت عادی به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، شماره تلفن همراه و آدرس محل سکونت و ...  مراحل عضویت را تایید می‌کنند.


تبصره 1- تنها اشخاص حقیقی حق عضویت در سایت را دارند.


تبصره 2- صرف عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به به هیچ وجه پذیرفته نیست.


تبصره 3- کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند از گزینه فراموشی رمز عبور استفاده کند و یا برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.


تبصره 4- کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.


تبصره 5- عضویت در سایت شرکت رایگان است.


تبصره 6- به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد.


ماده 2 : کاربر، مسئول حفظ و نگهداری تمام تلفن‌ها، سخت‌افزار کامپیوتر و سایر ابزار ضروری برای دسترسی و استفاده از این سایت و تمام هزینه‌های مرتبط به آن است و زیباسالم مسئول صدمات ناشی از ابزار کاربر نمی‌باشد.

ماده 3 : شرکت از کلیه اطلاعات کاربران عضو اعم از اطلاعات دریافتی و ارسالی، (Backup) تهیه نموده و از آن نگهداری می‌کند تا در صورت بروز هرگونه خطری برای یک نسخه، نسخه دیگر مصون بماند.


ماده 4 : کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment ) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را برای هرگونه عمل تجاری از دست می‌دهد.

 

ماده 5 : هدف اصلی از جمع‌آوری اطلاعات اعضا، تنها به دلیل ارائه خدمات منحصر به فرد زیبا سالم است تا ما بتوانیم با داشتن اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی، شماره تلفن، ایمیل و آدرس پستی بتوانیم خدماتی شایسته کاربران ارائه دهیم. زیبا سالم از اطلاعات کاربران و اعضای خود تنها برای ارائه خدمات تشویقی و برقراری ارتباط با آنان استفاده می‌کند.

ماده 6 : زیبا سالم بر خود واجب می‌داند که با تمام قوا و توان از کلیه اطلاعات شخصی به‌عنوان عضو سایت حفاظت نموده و این اطلاعات را جز با مجوز مقامات قضایی در اختیار شخص حقیقی یا حقوقی ثالثی قرار ندهد.

 

ماده 7 : به‌طور پیش‌فرض، در هنگام عضویت در زیبا سالم آدرس پست الکترونیکی شما دریافت شده، ایمیلی برای شما ارسال و از شما تقاضا می‌شود تا با تایید آن، به جمع اعضای زیبا سالم بپیوندید. بدون تایید شما، به هیچ وجه عضویت شما تکمیل نمی شود.

 

ماده 8 :  کاربران و اعضای سایت در هر زمان که اراده نمایند قادرند ایمیل‌ هایی را که از سوی شرکت به ایشان ارسال می‌شود، متوقف نموده و بعد از آن دیگر ایمیلی از طرف سایت به آنان ارسال نمی‌شود.

 

 

seslichat sesli site Elektronik Sigara Joyetech antalya duvar kağıdı antalya oto kiralama