شبکه اجتماعی زیباسالم - راهنمای ثبت نام در زیباسالم

جستجو در دایرکتوری سالن ها

راهنمای ثبت نام در زیباسالم

 

در سایت زیباسالم ثبت نام کنید زیرا:

1- برای ثبت سفارش محصول از فروشگاه سایت زیباسالم، باید حتما عضو سایت باشید.

2- در صورتی که شما سالن آرایش و زیبایی دارید، برای ثبت سالن خود در سایت زیباسالم، باید حتما عضو سایت باشید.

3- ثبت نام در زیباسالم، باعث می‌شود به شما اعتبارات هدیه خرید، تعلق بگیرد.

4- شما از جدیدترین تخفیفات آرایشگاه‌ها، تخفیفات محصولات فروشگاه سایت زیباسالم و جدیدترین اخبار سایت از طریق پیامک یا ایمیل مطلع خواهید شد.

و ...

برای ثبت نام در زیباسالم، پس از کلیک روی گزینه ورود و ثبت نام در منوی بالای سایت، وارد صفحه ورود به سایت می‌شوید. (مطابق شکل زیر)

در این صفحه، روی گزینه عضویت در سایت کلیک کنید.

 

 

سپس وارد صفحه ثبت نام خواهید شد(شکل زیر). در این صفحه تمامی فیلدها را با دقت و به درستی تکمیل کنید و در آخر تیک مربوط به مطالعه قوانین سایت را فعال کنید و روی گزینه ثبت نام کلیک کنید. دقت کنید که تمامی فیلدها باید به درستی تکمیل شوند، به خصوص ایمیل و شماره تلفن همراه. زیرا در صورت فراموش کردن رمز عبورتان، برای بازیابی آن، به وارد کردن ایمیلتان نیاز دارید.

 

پس از ثبت نام، خود به خود وارد سایت می‌شوید، در غیر این صورت، مجددا به صفحه ورود و ثبت نام بروید و با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور خود، وارد سایت شوید. در صورتی که نام کاربری یا کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید، روی گزینه "رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید؟" کلیک کنید و در فیلد مربوطه، ایمیلی که در هنگام ثبت نام وارد کرده بودید را وارد کنید تا نام کاربری و رمز عبور جدید برای شما ارسال شود.

پس از ورود به سایت، به نوار منوی اصلی بالای سایت، نام شما و صفحه کاربری اضافه می‌شود. مطابق شکل زیر:

 

در صورت داشتن سوالات بیشتر، می‌توانید از طریق صفحه ارتباط با ما، از طریق پر کردن فرم ارتباط با ما یا از طریق تماس تلفنی، سوالات خود را مطرح کنید.

 

 

seslichat sesli site Elektronik Sigara Joyetech antalya duvar kağıdı antalya oto kiralama